Skip to content

O firmie

Naszą główną specjalizacją jest montaż ścian zewnętrznych i wewnętrznych z płyt warstwowych, montaż blach dachowych oraz montaż pokryć dachowych.

Przez cały rok zatrudniamy stałą kadrę kilkudziesięciu osób, a w przypadku zapotrzebowania jesteśmy w stanie znacznie zwiększyć liczbę pracowników. Nasi ludzie posiadają ogromną wiedzę, a także niezbędne doświadczenie – również międzynarodowe – w montażu lekkiej obudowy hal oraz pokryć dachowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać każdą inwestycję w sposób profesjonalny.

Historia

Firma PROFTECH to rodzinne przedsiębiorstwo, specjalizujące się w montażu dachów płaskich oraz obudowy hal.

W aktualnej formie prawnej istniejemy od 2017 r., jednak nasza historia sięga roku 2005, w którym rozpoczęliśmy realizację pierwszych prac związanych z wykonywaniem izolacji dachów płaskich.

Misja

Swoją pracą, nastawieniem na rozwój i zaangażowaniem, każdego dnia wzmacniamy pozycję naszej firmy na rynku ogólnopolskim. Jednocześnie stale cieszymy się, że jesteśmy postrzegani jako partner godny zaufania.

Łączymy doświadczenie z młodzieńczym zapałem, co pozwala nam zarządzać firmą w sposób zbalansowany, w myśl fundamentalnych zasad rzetelności, terminowości i jakości wykonanych usług.

Do wszystkich inwestycji podchodzimy w sposób partnerski.

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad

Stowarzyszenie DAFA reprezentuje i promuje najwyższe standardy technologiczne dla nowoczesnego budownictwa dachów płaskich, zielonych i fasad. Określa wytyczne i wydaje publikacje techniczne, wpływając na bezpieczeństwo funkcjonowania całej branży. Skupia ponad 120 Członków: najbardziej rzetelnych wykonawców dachów płaskich i fasad, producentów i dostawców, rzeczoznawców, architektów i projektantów.